Tým

Jiří Pilný

Pozice: Spolumajitel a spoluzakladatel, hlavní stavbyvedoucí

Co má pod palcem: Kompletní řízení stavby, kontrola a dozor nad ostatními stavbami.

Co má na své práci nejraději? 

„Miluju plánování stavby a řešení technických detailů. Každý den je v našem oboru obrovská výzva, a i když je to někdy náročné, tak  po neustálém vystupování z komfortní zóny vidím obrovský profesní, ale i osobní posun. Mylím, že se v naší firmě sešel skvělý tým stavařů, a o to je práce jednodušší a příjemnější.”

Telefon: +420 724 975 985

E-mail: pilny@mudicon.cz

Ing. Václav Skopový

Pozice: Spolumajitel a spoluzakladatel, projektový manažer 

Co má pod palcem: Kontrola probíhajících staveb, obchod, ekonomika firmy

Co má na své práci nejraději? 

„Ačkoli se může zdát, že stavební proces se opakuje pořád dokola, není to úplně pravda. Každá stavba přináší úplně jiné problémy, a i když se z nich člověk poučí, příště ho překvapí zase něco jiného. Baví mě rozmanitost procesu stavění a také  to, že  nabité zkušenosti můžu zužitkovat jinde”

Telefon: +420 724 944 811

E-mail: skopovy@mudicon.cz

Ing. Lukáš Sikora

Pozice: Vedoucí přípravy staveb

Co má pod palcem: Příprava staveb, rozpočty

Co má na své práci nejraději?

„Na téhle práci mě baví to, že pracuji v parádním kolektivu. Myslím, že máme velmi dobře fungující partu lidí, se kterými se rád vidím – a to jak v práci, tak volném čase. A hlavně jsem rád, že když třeba jedu s dětmi po městě, tak jim můžu ukázat stavby a říci “na tomhle jsem se podílel”. Mám dobrý pocit z toho, že člověk po sobě zanechá nějakou stopu, byť z mé pozice to není úplně fyzické zapojení do výstavby. Bez správné přípravy se stavba ale také neobejde.:-)”

Telefon: +420 725 556 488

E-mail: sikora@mudicon.cz

Karel Dědič

Pozice: Stavbyvedoucí

Co má pod palcem: Kompletní řízení stavby

Co má na své práci nejraději?

„Asi jako největší výhody v mé práci vnímám flexibilitu a tvůrčí rozmanitost. Každá nová stavba přináší další zkušenosti a poznatky nejen v technickém směru, ale i ve vztazích a komunikaci s účastníky dané zakázky. Každý den je jiný a rutina zde nemá prostor.”

Telefon: +420 606 680 514

E-mail: dedic@mudicon.cz

Zbyněk Forejt

Pozice: Stavbyvedoucí

Co má pod palcem: Kompletní řízení stavby

Co má na své práci nejraději? 

„Pracovně mám rád přesnost a věci dotáhnuté do detailu. Takže  jsem rád, že zde vše mohu uplatnit a Jirka s Václavem to oceňují. Také musím zmínit skvělý kolektiv.  Když je práce radost, je to super! Na své práci mám rád jak každodenní rutinu, tak nové výzvy v podobě technických řešení stavby.”

Telefon: +420 702 020 298

E-mail: forejt@mudicon.cz

Vasyl Herneshii

Pozice: Mistr

Co má pod palcem: Řízení dílčích úseků na stavbě

Co má na své práci nejraději? 

„Já nejsem moc vybíravý, na stavbě mě baví téměř vše, a to od rozměřování příček až po samotné omítání stěn. Nejdůležitější je, že jsme všichni skvělá stavařská parta, a myslím, že je to jeden z hlavních důvodů, proč nám jde vše hezky od ruky.”

Telefon: +420 775 514 560

Ivan Baranets

Pozice: Mistr

Pracovní náplň: Řízení dílčích úseků na stavbě

Co má na své práci nejraději? 

„Mám rád veškeré manuální práce. Zjistil jsem, že od té doby, co jsem na pozici mistra, tak si užívám  předávání svých zkušeností profesně mladším pracovníkům na stavbě.”

Telefon: +420 777 536 217