Naše zásady pro realizaci kvalitní stavby

Zásady naší práce

Uplatnění v praxi

1. Do detailů - vždy perfektní a 100% kvalitní
Víme, že na detailech záleží. A tak si na nich dáváme záležet i my. Díky tomu mají naše realizace jen minimum pozáručních závad. Detaily společně s projekčním týmem ladíme a měníme podle potřeb, nebo je rovnou navrhujeme a tvoříme - to když nejsou součástí projektové dokumentace.

Při jejich řešení využíváme nejen nejkvalitnější materiály, ale i nejnovější metody. A práce na nich vždy koordinujeme tak, abychom nepoškodili už hotové části.

2. Alternativně - s ohledem na vaše potřeby
Všechno jde, když se chce. A my chceme. Vymyslíme a zrealizujeme pro vás za méně peněz stejně funkční řešení. Nebo za stejné peníze přijdeme na ještě lepší.

Víme, jak na záměny stavebních materiálů, skladeb, konstrukcí a postupů tak, aby kvalita netrpěla a vy, zákazníci, byli maximálně spokojení.

3. V termínu - a nikdy jinak
Termíny jsou pro nás svaté. I proto podrobně plánujeme - za pomoci tužky, papíru i MS Project. Vytváříme (a dodržujeme!) měsíční, kvartální a roční harmonogramy. Vždy tak, aby nás nikdy nepřekvapilo nepříznivé počasí, zdržení dodávek nebo jiné nečekané situace.

V průběhu stavby navíc dokážeme pružně reagovat i na jakékoli změny ze strany klienta - tak, aby ani v tomto případě ideálně nedošlo k prodloužení termínu dokončení.

4. V nejvyšší kvalitě - díky subdodavatelům
Osobní zkušenosti, férový přístup a žádné nesplacené závazky. To je náš recept na ty nejlepší subdodavatele. Těm našim 100% věříme a můžeme se na ně spolehnout.

Vybíráme si ty nejlepší a spolupracujeme jen s těmi, pro které je přednější kvalita před cenou.

„Ke každému dni na stavbě přistupujeme na 100 %. Jen tak můžeme klientovi předat dílo, které je 100%, a to i v každém svém jednotlivém detailu.“